+420 778 896 093

Career

Programátor PLC

Náplň práce:

  • vývoj PLC softwaru
  • oživování automatizačních zařízení a jejich uvádění do provozu
  • optimalizace programů a výrobních procesů
  • vytváření technické dokumentace k zadaným projektům
  • spolupráce při návrhu hardware a řešení technických problémů

Očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • středně pokročilou znalost AJ nebo NJ
  • zkušenosti v programování PLC Siemens (Tiaportal) výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • dobré finanční ohodnocení
  • perspektivní zaměstnání
  • možnost externí spolupráce / práce na živnost

    Projektant Elektro

    • tvorba projektové dokumentace
    • návrh koncepce řešení
    • podpora pro výrobu

    Očekáváme:

    • zkušenosti s projektováním v Eplan, Pcschematic a pod.

    Nabízíme:

    Máte zájem o naše služby? Napište nám!